• Czy umieszczać baterię w lodówce?

    Niejednokrotnie spotkaliśmy się z opinią, że dobrym sposobem na przedłużenie żywotności baterii do laptopa jest umieszczenie jej w lodówce. Niektórzy nawet polecają włożenie baterii do zamrażarki na kilka lub kilkanaście godzin. Czy wykonywanie tej czynności ma sens? Jedni twierdzą, że …czytaj więcej »
  • Odzyskiwanie danych poznań

    Poznań to jedno z największych miast w Polsce. Znajduje się w nim wiele firm, nic w tym dziwnego, w końcu to także miasto, które jest dobrze rozwinięte. Dużo firm, to jednak dużo problemów. Chodzi na przykład o straty danych, spodowowane …czytaj więcej »
  • Odzyskiwanie danych

    Odzyskiwanie danych na pewno trzeba zlecić dobrej firmy informatycznej, która zajmuje się właśnie odzyskiwaniem danych. Jeżeli stracimy dane, nie należy zbytnio przejmować, ponieważ wszystko można przywrócić. To oczywiście dodatkowe koszty, ale jednak jeżeli zalezy nam na tych danych, to nie …czytaj więcej »

Rozwój technologii telekomunikacyjnych.

technologii telekomunikacyjnychDoskonale wiadoma rzeczą jest, iż bez telefonu nie da się współcześnie żyć Rozwój technologii jest determinowany przez rozwój komunikacji, możliwości szybkiego przesyłania i weryfikowania informacji. Brytyjski wynalazca bell wiedział , ze telefony to przyszłość, jego wynalazek jest w tej chwili bardzo rozpowszechniony- wszyscy je maja, chociaż współczesne telefony komórkowe potrafią znacznie więcej niż tylko wykonywać połączenia. Dzięki pracom takich firm jak nokia, która jest liderem w produkcji telefonów komórkowych na światową skale, można zauważyć trendy w jakich podążą rozwój elektroniki i komputerów. Stopniowa mikrofonizacja, coraz większe możliwości coraz mniejszych urządzeń. Samsun wypuszcza linie bardzo nowoczesnych smartfonow, które pozwalają zmieścić cały komputer w kieszeni. Łatwy dostęp do internetu, masa użytecznych aplikacji. W tej chwili komórka nie jest tylko telefonem- stanowi ona połączenia różnorodnych technologii w celu zapewnienia klientowi jak najbardziej komfortowego życia.

Comments are closed.