• Rower i nowe funkcje

    Rower i nowe funkcje Jak widać rower to zazwyczaj nic innego jak podstawowy rodzaj urządzeń, które możemy wykorzystać dziś nie tylko do jazdy. Są to rozwiązania wielofunkcyjne dzięki czemu możemy zauważyć jak w technologii walking i zwykła jazda może jak …czytaj więcej »
  • Nowy sposób czytania

    Nowość, która bywa bardzo często wiązana z niczym innym jak z bardzo nowoczesną koncepcją, która praktycznie sprawdza się tylko w chwili, gdy mówimy o sprawdzonych rzeczach. Niektórzy lubią czytać palcem i właśnie dla nich technologia stworzyła coś, co możemy nazwać …czytaj więcej »
  • Aranżacja małej łazienki- armatura łazienkowa

    Mała toaleta i łazienka to nie lada wyzwanie dla właścicieli mieszkań, szczególnie w miastach, gdzie każdy centymetr jest na wagę złota. Jak więc stworzyć małą łazienkę i jak ją wyposażyć w ceramikę łazienkową, by dobrana do niej armatura łazienkowa była …czytaj więcej »

Rozwój technologii telekomunikacyjnych.

technologii telekomunikacyjnychDoskonale wiadoma rzeczą jest, iż bez telefonu nie da się współcześnie żyć Rozwój technologii jest determinowany przez rozwój komunikacji, możliwości szybkiego przesyłania i weryfikowania informacji. Brytyjski wynalazca bell wiedział , ze telefony to przyszłość, jego wynalazek jest w tej chwili bardzo rozpowszechniony- wszyscy je maja, chociaż współczesne telefony komórkowe potrafią znacznie więcej niż tylko wykonywać połączenia. Dzięki pracom takich firm jak nokia, która jest liderem w produkcji telefonów komórkowych na światową skale, można zauważyć trendy w jakich podążą rozwój elektroniki i komputerów. Stopniowa mikrofonizacja, coraz większe możliwości coraz mniejszych urządzeń. Samsun wypuszcza linie bardzo nowoczesnych smartfonow, które pozwalają zmieścić cały komputer w kieszeni. Łatwy dostęp do internetu, masa użytecznych aplikacji. W tej chwili komórka nie jest tylko telefonem- stanowi ona połączenia różnorodnych technologii w celu zapewnienia klientowi jak najbardziej komfortowego życia.

Comments are closed.