• Funkcjonalność telefonów komórkowych.

    W chwili obecnej nikt nie wyobraża sobie życia bez telefonu komórkowego. Oczywiście są pewne wymagania, które telefon powinien spelnic, aby był w ogóle rozpatrywany przy zakupie. Aparat fotograficzny, odtwarzacz multimediów i modem wifi- są to podstawowe wymagania jakie powinny spełniać …czytaj więcej »
  • Cały świat na wyciągnięcie dotyku

    Dzisiaj rozszerzona rzeczywistość dotyczy głównie gadżetów, które przypominają nam one Google Glass. Dzisiaj developer to przede wszystkim gorący temat. Ludzie zaczynają odkrywać coraz to ciekawsze możliwości związane z tą technologią, zwłaszcza że inne projekty są również zbliżone do takich, a …czytaj więcej »
  • Odzyskanie danych z dysku twardego

    Odzyskanie danych z dysku twardego jest jak najbardziej możliwe. Oczywiście jeżeli powierzymy odzyskanie danych profesjonalisom, którzy nie dopuszczą do tego, aby dane zostały bezpowrotnie usunięte. Trzeba to mieć na uwadze, ponieważ wiele osób, najpierw próbuje darmowych programów, których jest wiele …czytaj więcej »

Rozwój technologii telekomunikacyjnych.

technologii telekomunikacyjnychDoskonale wiadoma rzeczą jest, iż bez telefonu nie da się współcześnie żyć Rozwój technologii jest determinowany przez rozwój komunikacji, możliwości szybkiego przesyłania i weryfikowania informacji. Brytyjski wynalazca bell wiedział , ze telefony to przyszłość, jego wynalazek jest w tej chwili bardzo rozpowszechniony- wszyscy je maja, chociaż współczesne telefony komórkowe potrafią znacznie więcej niż tylko wykonywać połączenia. Dzięki pracom takich firm jak nokia, która jest liderem w produkcji telefonów komórkowych na światową skale, można zauważyć trendy w jakich podążą rozwój elektroniki i komputerów. Stopniowa mikrofonizacja, coraz większe możliwości coraz mniejszych urządzeń. Samsun wypuszcza linie bardzo nowoczesnych smartfonow, które pozwalają zmieścić cały komputer w kieszeni. Łatwy dostęp do internetu, masa użytecznych aplikacji. W tej chwili komórka nie jest tylko telefonem- stanowi ona połączenia różnorodnych technologii w celu zapewnienia klientowi jak najbardziej komfortowego życia.

Comments are closed.