• Naprawa pralki i zmywarki w Łodzi

    Sprzęt gospodarstwa domowego jest niezbędnym elementem i wyposażeniem każdego domu, dlatego jego mieszkańcy starają się zaopatrzyć w sprzęt który pomaga w szybkim i sprawnym wykonywaniu codziennych czynności. Posiadanie w domu pralki jest teraz nieodzowną koniecznością i każda gospodyni nie wyobraża …czytaj więcej »
  • Odzyskiwanie danych

    Odzyskanie danych to trudny i czasochłonny proces, jednak oczywiście wykonalny. Osoby niedoświadczone nie powinny tego próbować, chyba że dane, które chcą odzyskać, nie są im tak potrzebne. Ludzie, którzy jednak stracili ważne dane, na przykład pracę licencjacką z komputera, powinny …czytaj więcej »
  • Oglądalność telewizji internetowej

    Obecnie telewizja przez internet jest bardzo chętnie oglądana. Dzieje się tak, dlatego że jakość takiej telewizji jest bardzo wysoka. Jest to możliwe dzięki szybkiemu łączu internetowemu, które sprawia, że programy telewizyjne oglądane przez internet nie są spowalniane ani się nie …czytaj więcej »

SAP hana – zarządzanie w czasie rzeczywistym

W obecnych czasach stosowanie w przedsiębiorstwach odpowiednio dobranych rozwiązań informatycznych jest niemal koniecznością. Wykorzystanie specjalnego oprogramowania to nie tylko wygoda dla pracowników i kadry zarządzającej, ale również gwarancja przechowywania informacji w prawidłowy sposób, łatwego dostępu do danych i możliwość wykorzystania sporządzonych na ich podstawie raportów i analiz.

Jednym z najchętniej wybieranych rozwiązań jest system SAP, który ze względu na swoją modułowość i pracę w oparciu o jedną bazę danych gwarantuje sprawny przepływ informacji pomiędzy poszczególnymi działami oraz bezpieczeństwo danych.

W dużych przedsiębiorstwach, gdzie jednocześnie prowadzonych jest wiele operacji w systemach informatycznych, konieczne jest zastosowanie rozwiązań zapewniających odpowiednią moc obliczeniową. W takich sytuacjach doskonale sprawdza się aplikacja SAP hana pozwalająca przetwarzać dane i gromadzić je poza dyskiem, a dokładnie w pamięci operacyjnej. Jakie zalety daje wdrożenie SAP hana? Przede wszystkim jest to przyspieszenie złożonych i czasochłonnych operacji zachodzących w systemie.

Warto wspomnieć, że podobnie jak inne moduły systemu SAP, można ją zintegrować z pozostałymi elementami, ale doskonale sprawdzi się także jako niezależna hurtownia danych.

SAP hana oferuje swoim użytkownikom wiele możliwości. Nowoczesne rozwiązania tego typu pozwalają m. in. na rejestrowanie wszystkich zdarzeń zachodzących w firmie w czasie rzeczywistym, a tym samym sprawniejsze jej funkcjonowanie. Więcej na http://www.gazetawroclawska.pl/twoje-finanse/a/s4hana-czyli-zarzadzanie-w-czasie-rzeczywistym-teraz-rowniez-w-finansach,12896403/.

Comments are closed.