• Odzyskanie danych z karty sim

    Kontakty są w dzisiejszych czasach niezwykle istotne. Większość ludzi ma dzisiaj telefony komórkowe, a co za tym idzie, ma w nich wiele zapisanych kontaktów. Często są to kontakty typowo towarzyskie, jednak mamy także wiele kontaktów czysto biznesowych. A co za …czytaj więcej »
  • Funkcjonalność telefonów komórkowych.

    W chwili obecnej nikt nie wyobraża sobie życia bez telefonu komórkowego. Oczywiście są pewne wymagania, które telefon powinien spelnic, aby był w ogóle rozpatrywany przy zakupie. Aparat fotograficzny, odtwarzacz multimediów i modem wifi- są to podstawowe wymagania jakie powinny spełniać …czytaj więcej »
  • Dobre wyposażenie liczników rowerowych

    Praktycznie każdy ze sprzedawanych obecnie rowerów posiada licznik rowerowy. Trzeba przyznać, że większość osób dokonujących zakupu roweru zwraca uwagę na to, czy posiada on licznik rowerowy. Dzieje się tak dlatego że traktują one jazdę na rowerze nie tylko jako dobrą …czytaj więcej »

SAP hana – zarządzanie w czasie rzeczywistym

W obecnych czasach stosowanie w przedsiębiorstwach odpowiednio dobranych rozwiązań informatycznych jest niemal koniecznością. Wykorzystanie specjalnego oprogramowania to nie tylko wygoda dla pracowników i kadry zarządzającej, ale również gwarancja przechowywania informacji w prawidłowy sposób, łatwego dostępu do danych i możliwość wykorzystania sporządzonych na ich podstawie raportów i analiz.

Jednym z najchętniej wybieranych rozwiązań jest system SAP, który ze względu na swoją modułowość i pracę w oparciu o jedną bazę danych gwarantuje sprawny przepływ informacji pomiędzy poszczególnymi działami oraz bezpieczeństwo danych.

W dużych przedsiębiorstwach, gdzie jednocześnie prowadzonych jest wiele operacji w systemach informatycznych, konieczne jest zastosowanie rozwiązań zapewniających odpowiednią moc obliczeniową. W takich sytuacjach doskonale sprawdza się aplikacja SAP hana pozwalająca przetwarzać dane i gromadzić je poza dyskiem, a dokładnie w pamięci operacyjnej. Jakie zalety daje wdrożenie SAP hana? Przede wszystkim jest to przyspieszenie złożonych i czasochłonnych operacji zachodzących w systemie.

Warto wspomnieć, że podobnie jak inne moduły systemu SAP, można ją zintegrować z pozostałymi elementami, ale doskonale sprawdzi się także jako niezależna hurtownia danych.

SAP hana oferuje swoim użytkownikom wiele możliwości. Nowoczesne rozwiązania tego typu pozwalają m. in. na rejestrowanie wszystkich zdarzeń zachodzących w firmie w czasie rzeczywistym, a tym samym sprawniejsze jej funkcjonowanie. Więcej na http://www.gazetawroclawska.pl/twoje-finanse/a/s4hana-czyli-zarzadzanie-w-czasie-rzeczywistym-teraz-rowniez-w-finansach,12896403/.

Comments are closed.